איטל חרס

איטל חרס מאז ומעולם עשתה גלים בעולם מוצרי חדרי האמבטיה,הריצופים והמטבחים, כשבחרה להתמקד ולשאוב את מוצריה מים הכישרון האיטלקי.
באולם התצוגה הענק והמרשים תוכלו למצוא מיצירותיהם של מיטב המעצבים והחברות מרומא, מילאנו, פירנצה ונאפולי, המתאפיינים בשני דברים עליהם לא מתפשרים אצלנו: עיצוב מתקדם ואיכות בסטנדרט הגבוה ביותר.
אולם התצוגה הייחודי שלנו, לופט שממוקם בנוחות במתחם המסחרי של נמל תל אביב הישן, מציג את מגוון המוצרים המרהיבים באווירה נעימה ומרווחת.

כבעלי ניסיון רב בתחום, אנחנו יודעים שיש דברים שפשוט אסור לבחור מבלי לראותם בפעולה. לכן, אצלנו תוכלו למצוא מים זורמים בכל המתקנים, להחלטה נקייה ונכונה ולחוויית קניה שתהיו מרוצים ממנה למשך שנים ארוכות.
אנחנו באיטל חרס מאמינים לא רק בעיצוב מדויק, אלא גם בשירות אישי וצמוד - החל משלב הבחירה ועד לליווי המתמשך גם לאחר סיום הרכישה וההתקנה. השירות שלנו כולל ייעוץ אדריכלי ממעצב הבית. שירות זה מאפשר לכם לעצב את ביתכם כמו שתמיד חלמתם, בתוך גבולות התקציב שלכם. כאן מתגלה עקרון מנחה נוסף של איטל חרס: מענה ללקוח ולרצונותיו.

מותגי העל האיטלקיים שמעיצוביהם ניתן להתרשם באיטל חרס, כוללים את:
Antonio Lupi, Bardelly, Fantini, Gessi, Herbeau, Horus Art, Ideal Standard, King's, Mirage, Panaria, Refin, Settecento

איטל חרס הוקמה בשנת 73 על ידי חדוה ושלמה בסביץ, שהביאו לתחום אהבה גדולה ליופי וחזון חדשני בתחום השירות. כיום ממשיך את חזונם ואת דרכם מנהל איטל חרס הנוכחי, ניב בוגין.

דבר המנכ"ל